1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

Previous ◁ | ▷ Next

Вже чотири предмети на НМТ по 200 балів, і це ще наразі не кінець, - від учнів Богородчанського ліцею № 1 імені Олекси Гірника. іще одна надзвичайна подія в історії нашого закладу!

Щиро вітаємо Басараба Андрія з блискучим результатом на НМТ з математики!
 
Андрій здобув максимальні 200 балів, продемонструвавши високий рівень знань, наполегливість і відповідальне ставлення до предмета. Такий результат є вагомим досягненням, яке стало можливим завдяки його праці, цілеспрямованості та прагненню до успіху.
 
Андрій не лише успішний у навчанні. Він захоплюється шахами та неодноразово здобував перемоги на турнірах, демонструючи аналітичне логічне мислення, витримку та вміння знаходити правильні рішення. Ці якості допомагають йому досягати високих результатів як у спорті, так і в навчанні.
 
Особливо приємно, що батько Андрія — Володимир Миколайович Басараб, учитель математики Богородчанського ліцею №1. А знання та любов до математики допомагала поглиблювати вчителька Жанна Іванівна Сеньковська.
 
Для нашого ліцею це особлива гордість, адже результат Андрія — це вже четверті 200 балів на НМТ в історії закладу. Такі досягнення є свідченням таланту наших учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.
 
Пишаємося досягненням Басараба Андрія та бажаємо йому нових звершень, впевненості у власних силах, успішного вступу та яскравих перемог у майбутньому!
 
Вітаємо! Пишаємося! Захоплюємося!

Актуально

 Інклюзивно-ресурсний  центр 

Богородчанської селищної ради