
Вже чотири предмети на НМТ по 200 балів, і це ще наразі не кінець, - від учнів Богородчанського ліцею № 1 імені Олекси Гірника. іще одна надзвичайна подія в історії нашого закладу!
Щиро вітаємо Басараба Андрія з блискучим результатом на НМТ з математики!
Андрій здобув максимальні 200 балів, продемонструвавши високий рівень знань, наполегливість і відповідальне ставлення до предмета. Такий результат є вагомим досягненням, яке стало можливим завдяки його праці, цілеспрямованості та прагненню до успіху.
Андрій не лише успішний у навчанні. Він захоплюється шахами та неодноразово здобував перемоги на турнірах, демонструючи аналітичне логічне мислення, витримку та вміння знаходити правильні рішення. Ці якості допомагають йому досягати високих результатів як у спорті, так і в навчанні.
Особливо приємно, що батько Андрія — Володимир Миколайович Басараб, учитель математики Богородчанського ліцею №1. А знання та любов до математики допомагала поглиблювати вчителька Жанна Іванівна Сеньковська.
Для нашого ліцею це особлива гордість, адже результат Андрія — це вже четверті 200 балів на НМТ в історії закладу. Такі досягнення є свідченням таланту наших учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.
Пишаємося досягненням Басараба Андрія та бажаємо йому нових звершень, впевненості у власних силах, успішного вступу та яскравих перемог у майбутньому!
Вітаємо! Пишаємося! Захоплюємося!