16 червня 2026 року назавжди запам’ятається випускникові Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександрові ГУТИЧУ як тріумфальний день, адже він зумів двічі підкорити освітній олімп, здобувши по 200 балів одразу з двох предметів – англійської мови та історії! Наполегливість, цілеспрямованість, самодисципліна цього юнака увінчалися подвійним успіхом. Цей вагомий здобуток – результат щоденної ретельної праці, якій не завадили численні тривоги, блекаути, дистанційка чи сезонні віруси.

Сьогодні юнак був максимально сконцентрованим, уважним, упевненим у власних знаннях. Віримо, що це лише початок того блискучого шляху, яким Олександр упевнено простуватиме до нових, ще вагоміших досягнень.
Пишаємося нашим обдарованим випускником, адже це перше подвійне досягнення в історії ліцею.
Тішимося разом із батьками Юрієм Петровичем та Іриною Ярославівною, дякуємо вчителям Ірині Миронівні Мазур (англійська мова) та Любові Йосипівні Тимків (історія).
Сподіваємося, що блискучий результат Олександра надихатиме всіх, хто прагне належати до покоління ерудованих молодих українців, які в недалекому майбутньому стануть елітою вільної, непереможної держави!